Освітній простір

Вже більше 50 років відкриває двері маленьким мешканцям  Дніпровського району дошкільний заклад №368. Він має назву “Каштанчик”, яку дала йому нова завідувачка Захарова Н.Я., коли вперше потрапила на територію цього дошкільного закладу. З того часу, як вона очолила цей навчальний заклад, наступила його друга молодість. Надія Яківна, як турботлива господиня, дбає про все. Енергії їй не позичати, і тому  в садочку і ремонт вчасно зроблений, і групи обладнані для педагогічного процесу, і кожну дитину вона зустрічає лагідною усмішкою, і знає всі проблеми,які турбують батьків.
 Дитинство- це золота, щаслива пора в житті кожної людини.водночас це і дуже відповідальна пора, з якою повязано багато проблем. Широко розкритими очима дивиться дитина на навколишній світ. Вона хоче пізнати його, відчути, зробити своїм. Тож педагог повинен дати малятам уявлення про все, що їх оточує, допомогти кожній дитині сформувати своє особисте бачення світу. Саме таке завдання ставить перед собою наш педагогічний колектив. Ми прагнемо забезпечити всебічний гармонійний розвиток наших вихованців, навчити їх бачити, емоційно сприймати і розуміти прекрасне. У формуванні основ духовної культури наших вихованців особливу увагу приділяємо театралізованій діяльності.

      Високих результатів у формуванні в малят артистизму, виразності рухів, хорошої дикції, емоційності під час гри досягнуто значною мірою завдяки творчому підходу музичного керівника І.О.Стаднюк, яка підтвердила свою майстерність на конкурсі “Вихователь року” в 2005 році. ЇЇ досвід активно вивчають музкерівники міста. Інна Олексіївна працює в тісному контакті з вихователями. У результаті творчого підходу до питань естетичного виховання у нашому садочку створена група, яка обєднала зусилля всього колективу. Це вихователі: Охай О.О.,Китнюх Н.П., Уланова Ю.Є., Довгопола В.М.

Взагалі в нашому дошкільному закладі все зроблено так, щоб малятам було затишно, цікаво і весело жити. Адже дитячий садок – це їхній другий дім, і зусилля усіх працівників направлені на те, щоб дітвора була нагодована вчасно, мала можливість розвиватися в творчому плані і фізично загартовувалася. Про це дбає досвідчений педагогічний колектив.Про колектив, про людей, які його утворюють, можна говорити без кінця. Є над чим замислюватись. Є чим непокоїтись. Але втішає думка, що працювати творчо, добре – важко, а водночас цікаво.   
Без особливого розголосу, спокійно, добросовісно, наполегливо  роблять свою справу і мають добрі результати вихователі: ЛевченкоЛ.М.,Сириця Н.В.                     

      Успішно розпочинає свою кар’єру молодий педагог Сіренко М.М.., яку люблять діти, вона зміцнює їх фізично, вправляє в рухах, впроваджує в практику своєї роботи особистісно-орієнтований підхід до виховання.

       На подвір’ї, перед садочком, росте велетень каштан і чарує всіх своєю красою.Тому, мабуть, і виникла ця назва для дошкільного закладу. Вся територія садочка потопає в зелені дерев, кущів та квітів, які турботливо доглядає двірник Корогодін Андрій.

Няні- помічники вихователів. Серед яких є ветерани праці, що працюють в садочку вже багато років: Марченко Валентина Володимирівна,  Криворучка Галина Володимирівна.   Завгосп Чарна Юлія Миколаївна весь час клопочеться, щоб  вчасно були завезені продукти і перевіряє їх якість. Здається така буденна справа – прання білизни, але з якою любовю працює Деревянко Ніна Филімонівна. Завдяки майстерності кухарів Світлани Іванівни Шаповал та Афіногентова Людмила Миколаївна страви для наших малят мають неповторний домашній смак.

   В нашому дошкільному закладі вихователі постійно працюють над загартуванням дитячого організму і створюють нові атрибути для проведення цікавих та корисних комплексів. Сумлінно і старанно відслідковує всі оздоровчі заходи старша медсестра Павлова Н.Л. Вона в садочку як “невідкладна” допомога і батьків проконсультує, і меню урізноманітнить, і за чистотою та порядком простежить.

   Ростуть наші малята веселими, здоровими, розумними, із задоволенням відвідують дитячий садок.