Проект

Сучасний простір для ЗДО №368 у Соцмісті.

Цього року ми вперше подали проект на встановлення сучасного спортивного майданчику в нашому садочку. Проєкт розрахований на заміну старих елементів спортивного майданчику в садочку на нові, сучасні та корисні для розвитку дітей віком від 2 до 6 років.
Нові спортивні елементи допоможуть більш корисно проводити час на свіжому повітрі та території дитячого садочку. Здоров’я дітей, їх рухова активність та задоволення залежить від оточуючого їх середовища. Будуть встановлені такі конструкції.
Спортивный комплекс "Спорт 15" 
Спортивный комплекс "Спорт 14 
Колода "Змійка" 
Гумова плитка щоб діти не трамвулася
2 баскетбольні стійкі 
Ворота для міні футболу 2 шт. 
Лабіринт "Kidigo Пазл."

Від батьків треба всього навсього проголосувати за наш проект оскільке  фінансування буде з бюджету міста Києва на сумму 187652 грн.

Дуже прошу підтримати цей проект, оскількі це єдина надія що у дітей з'явиться цікавий спортивний майданчик, і вони там будуть весело та активно проводити час. Ще з радяньскіх часів наш садочок не отримував ніякого нового вуличного спортивного обладнання, а те що було з часом стало аварійне і небезпечне і його пришлось прибрати, тому крім пісочниці більше немає нічого, діти нудяться бо нема де гратися. Нам потрібно набрати близько 500 голосів до 15.09.21, дуже прошу підтримати цей проект і попросіть своїх друзів, колег, родичів щоб вони також за нього проголусували. 
Силка на наш проект https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/18/912 
Детальна інструкція як голосувати, але якщо у вас не получаєтся проголосувати підійдіть в садочок до завхоза Юлії Миколаївни і вона допоможе вам проголосувати. Тел для консультаціі 067 869 41 08 
https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/18/912
 
      
Після того як ви проголосуєте за наш проект, підтримайте проєкт наших друзів, оскількі вони також голосують за наш проект. 

1.Проект № 912 «Сучасний простір для ЗДО №368 у Соцмісті»
2.Проект № 1178 «Управління відходами для дітей та молоді»
3.Проект № 1346 «Безпечні підземні переходи для Соцміста»
4.Проект № 1184 «Школа активного громадянина для молоді»
5.Проект № 1208 «Соцмісто: Від минулого до сучасності !»
6.Проект № 1107 «Сучасний двір для жителів Соцміста»
7.Проект № 520 «Сучасна та якісна діагностика»
8.Проект №589 «Сценічний костюм для людей поважного віку»
9.Проект № 1519 «10 підвищених надземних переходів у 10 районах міста»